> zoek...
> meer zoeken...
 

! Error !

Article not found in database...

Folkroddels Radio
snelnieuws
  • I
  • Volksdansgroep De Vlier - Nederokkerzeel
  • I
  • Old Salt in de Living (Izegem)
  • I
  • Dona Onete (Brazilië)
  • I
  • Queimada: La Cuivraille, La Veillée, A Contrabanda
  • I
  • HALVA- THE SWEETEST KLEZMER ORCHESTRA
  • I
  • DIA DE LOS MUERTOS
  • I
  • TONY AVILA Y SU GRUPO
  • I
  • DABKÉ NIGHT
  • I
  • LES VIOLONS DE BRUXELLES FT. TCHA LIMBERGER
  • I
  • WHO DAT?!
  • I
  • VEGIR | ACHTERHAM SESSIONS 19 #04
  • I
  • WORKSHOP CIMBALOM MET MARIUS MIHALACHE
  • I
  • MAHALA RAI BANDA + AFTERPARTY MNSR ZÉR0
  • I
  • BEEZNEEZ
  • I
  • ENDER BALKIR
  • I
  • KENAN ERER BOSPORUS BEATS
  • I
  • EDRA
  • I
  • HAMID EL KASRI & KARIM ZIAD Ghent Gnawa Festival -
  • I
  • ALFREDO BELLO AKA DJ TUDO FT. GNAWA DE BRUXELLES
  • I
  • BANDONEON SOLO CONCERT ALFONSO COVARRUBIAS
  • I
  • L’HAAL (KHALID BENGHRIB & HASSAN BOUSSOU)
  • I
  • Zingen met Bruegel // concert in Muziekclub 't Ey
  • I
  • MAJID BEKKAS' AFRO GNAOUA JAZZ ENSEMBLE
  • I
  • WORKSHOP GNAWA M/LUC MISHALLE, DRISS FILALI & MOHA
  • I
  • GHENT GNAWA FESTIVAL #1
  • I
  • Ukulele cursus // workshop in Muziekclub 't Ey
  • I
  • Habib Koité & Bamada (Mali): cd-voorstelling
  • I
  • FOLK Ruiselede
    achterklap
    Mooie videoclip van deze plaat op https://www.youtube.com/watch?v=K1REDX8kMyk ...

    Hallo, Op zondag 25 februari 2018, vanaf 14u, hommage-optreden aan John Lundström in Den Beulebak te...

    Welkom op Sonamos Latinoamerica dan: http://www.folkroddels.be/artikels/53204.html
    ...


    kalender
    maandag 21/10/2019
  • I
  • MUSICA TRADIZIONALE DELLE MARCHE( ITALIA)
    dinsdag 22/10/2019
  • I
  • QUINKÉ DÚO ARGENTINA ‘DONDE NACIO EL COLOR’
  • I
  • WHO DAT?!
    woensdag 23/10/2019
  • I
  • BERT CORNELIS (SITAR) & PT. UDHAV SHINDE (PAKHAWAJ
  • I
  • Old Salt in de Living (Izegem)
    vrijdag 25/10/2019
  • I
  • TABLAO FLAMENCO: SEGURA-LIGERO-CANO MONTIEL-LA GRU
  • I
  • Tsirani Ensemble (Armenië)
  • I
  • LES VIOLONS DE BRUXELLES FT. TCHA LIMBERGER
    zaterdag 26/10/2019
  • I
  • Bob, Frank en Zussen in café Rood-Wit, Berchem
  • I
  • KOSMOKRATORS REBETIKO FUNDRAISING NIGHT
  • I
  • Riccardo Tesi & Banditaliana
  • I
  • DABKÉ NIGHT
    zondag 27/10/2019
  • I
  • TONY AVILA Y SU GRUPO
    maandag 28/10/2019
  • I
  • LELEUX-KHOSHRAVESH-GOODALE: KAMANCHE
    dinsdag 29/10/2019
  • I
  • BANDONEON SOLO CONCERT ALFONSO COVARRUBIAS
    woensdag 30/10/2019
  • I
  • TRIO BENARES „RAJAS“ (CD-PRESENTATION)
    donderdag 31/10/2019
  • I
  • M’ANAM // concert in de kerk
  • I
  • JEAN-LUC PAPPI TRIO LATIN JAZZ
  • I
  • DIA DE LOS MUERTOS
    vrijdag 01/11/2019
  • I
  • LES TSIGALES MANOUCHE CD PRESENTATION
  • I
  • Les Guitares Magiques // concert
    zaterdag 02/11/2019
  • I
  • MILONGA SIN CORTE- TANGO ARGENTINO
  • I
  • Queimada: La Cuivraille, La Veillée, A Contrabanda
    woensdag 06/11/2019
  • I
  • Dona Onete (Brazilië)
    donderdag 07/11/2019
  • I
  • MAYSAN TRIO
    vrijdag 08/11/2019
  • I
  • TRIBUTE TO JOAO GILBERTO- LUIS REIS & JUAN MELLADO
    zaterdag 09/11/2019
  • I
  • FLAMENCO CANTE, GUITARRA, PIANO, PERCUSION
    zondag 10/11/2019
  • I
  • Bob, Frank en Zussen in OKA centrum, Kalmthout
  • I
  • INDIAN CLASSICAL VOCAL CONCERT
  • I
  • Rim // concert & cd-voorstelling
  • I
  • Merrow in de Statie
    © Folkroddels.be 2005 - Contact - Redactie - Disclamer - Webdesign - Sitemap

    des: Arban